Przyjaciółki | sezon 15 odc. 172

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Paweł czuje się odpowiedzialny za Tymka, którego uratował z pożaru. Anka nie może wybaczyć mężowi, że się narażał. Zuza zmaga się z szowinistycznym zachowaniem szefa i współpracowników.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy czterech przyjaciółek: Anki (Magdalena Stużyńska-Brauer), Ingi (Małgorzata Socha), Zuzy (Anita Sokołowska) i Patrycji (Joanna Liszowska).

W tym odcinku

Paweł uratował Tymka z pożaru. Czuje się za niego odpowiedzialny i stara znaleźć wspólny język z chłopakiem. Anka nie może wybaczyć mężowi, że tak bardzo się narażał. Zuza zmaga się z szowinistycznym zachowaniem szefa i współpracowników. Nie może znieść protekcjonalnych uwag, lecz nie potrafi także zebrać na odwagę, by odejść z pracy. Obawia się, że znalezienie kolejnej posady może okazać się trudne, a Jasiek nie wesprze jej finansowo. Robert przychodzi do salonu Ingi z hulajnogą dla Marysi. Kobieta zauważa, że nieumiejętnie nałożył samoopalacz. W żartach proponuje mu manicure, na który jej były partner od razu się zgadza. Inga jest zdumiona zachowaniem Roberta. Wszystko się wyjaśnia, gdy mężczyzna odbiera telefon od swojej nowej sympatii. Ela ucieka się do podstępu, aby zorganizować spotkanie Patrycji i Mariusza. Mężczyzna twierdzi, że nie ma zamiaru wchodzić w związek. Jego słowom przeczy jednak treść maili, które wysyłał wcześniej do Patrycji.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...