Kuchenne rewolucje: Lublin, Restauracja Orient Express (8)

program rozrywkowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Magda Gessler przyjmuje zaproszenie Roberta do restauracji Orient Express na lubelskiej Starówce. Mimo interesującego pomysłu na lokal przedsięwzięcie jest nieudane. Potrzebne są zmiany.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Magda Gessler przyjmuje zaproszenia kolejnych właścicieli lokali gastronomicznych w Polsce, którzy potrzebują pomocy. Odwiedza restauracje wymagające zmian i przejmuje w nich obowiązki szefa. Wykorzystuje swoje doświadczenie w branży i niezawodną intuicję. Próbuje potraw, testuje umiejętności personelu i sprawdza higienę pracy. Potem na dwa dni zamyka lokal i wprowadza poprawki: układa nową kartę, uczy kulinarnych sztuczek i zmienia wystrój wnętrz. Goście ocenią efekty metamorfozy lokalu. Po kilku tygodniach Magda Gessler wraca, by sprawdzić, czy wprowadzone przez nią reguły są przestrzegane i eksperyment okazał się sukcesem.

Magda Gessler przyjmuje zaproszenie Roberta do jego restauracji Orient Express mieszczącej się na lubelskiej Starówce. Mimo interesującego pomysłu nawiązującego do literatury i historii oraz stylowego wystroju wnętrza przedsięwzięcie okazało się nie do końca udane. Potrzebne są gruntowne zmiany.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...