Na sygnale: To nie jest normalne (259)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2020  od 12 lat

W skrócie

Ordynator Górska zachowuje się niestosownie wobec Artura. Góra rozważa złożenie skargi. Tego samego dnia Lidka mówi mu, że ma dla niego niespodziankę. Tymczasem do stacji wciąż napływają wezwania...

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy ekipy ratunkowej ze stacji pogotowia w Leśnej Górze. Góra, Banach i Reiter oraz ich podwładni zmierzą się z kolejnymi medycznymi wyzwaniami. W każdym odcinku widzowie będą świadkami trudnych i wymagających błyskawicznego działania interwencji, poznają również życie prywatne członków personelu medycznego.

W tym odcinku

Ordynator Górska zachowuje się niestosownie wobec Artura. Do tego robi to przy świadkach. Góra zastanawia się, czy nie złożyć na nią skargi. Tego samego dnia Lidka zabiera go do bistro i mówi, że ma dla niego niespodziankę. Niebawem przy ich stoliku zjawia się Robert. Jest kompletnie odmieniony - zachowuje się spokojnie i przyjaźnie odnosi się do Artura. Lidka tłumaczy, że to efekt terapii, na którą w końcu się zdecydował. Weteran potwierdza, że dał się przekonać narzeczonej i jest jej bardzo wdzięczny. Góra postanawia wyznać mu prawdę. Mówi, że Lidka jest w ciąży, a on jest ojcem dziecka. Tymczasem do stacji wciąż napływają nowe wezwania. Kilkuletni chłopiec dzwoni na numer alarmowy, bo w jego domu trwa awantura, a on chce przerwać kłótnię rodziców. Doktor Reiter natomiast udziela pomocy starszej kobiecie, która została pobita przez znajomego.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...