Teleman

Nasz nowy dom (163)

reality show Polska 2019  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

W niewielkiej wsi w okolicach Grudziądza mieszka pani Bogumiła wraz z dwiema nastoletnimi córkami. Wodę muszą nosić ze studni na podwórku. W budynku nie ma kanalizacji. Dach pokrywa szkodliwy eternit.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Bohaterowie programu często mieszkają w warunkach, które zagrażają ich życiu i zdrowiu. Niestety los sprawił, że nie mogą sobie pozwolić na remont bądź przebudowę domu. Katarzyna Dowbor wraz z ekipą architektów i budowlańców spieszy z pomocą najbardziej potrzebującym.

W niewielkiej wsi w okolicach Grudziądza mieszka pani Bogumiła wraz z dwoma nastoletnimi córkami. Mąż kobiety niedawno zmarł po ciężkiej chorobie. By utrzymać rodzinę, pani Bogusia pracuje jako opiekunka osób starszych. Obie jej córki doskonale się uczą. Warunki, w jakich żyje rodzina, są jednak dramatyczne. Wodę trzeba nosić ze studni na podwórku, w budynku nie ma też łazienki ani kanalizacji. Budynek ogrzewany jest dwoma starymi piecami, a dach pokrywa szkodliwy eternit. Nowy dom dla tej rodziny zaprojektuje Martyna Kupczyk. Gościem specjalnym odcinka będzie Magda Bereda.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...