Nasz nowy dom (161)

reality show Polska 2019  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Ekipa odwiedza miejscowość nieopodal Wyszkowa. Mieszka tu pani Hanna wraz z synem. W rodzinne strony chce wrócić córka pani Hani wraz z synami. Niestety nie ma tu warunków do wychowywania chłopców.

Oglądaj w telewizji

Pt 9.06 8:00
TV 4logo

Opis

Bohaterowie programu często mieszkają w warunkach, które zagrażają ich życiu i zdrowiu. Niestety los sprawił, że nie mogą sobie pozwolić na remont bądź przebudowę domu. Katarzyna Dowbor wraz z ekipą architektów i budowlańców spieszy z pomocą najbardziej potrzebującym.

Ekipa programu odwiedza małą miejscowość nieopodal Wyszkowa. W niewielkim domku mieszka pani Hanna wraz ze swoim dorosłym synem Mariuszem. Do rodzinnego domu chciałaby także wrócić córka pani Hani, Ewelina, wraz z dwoma synami. Mąż Eweliny nadużywa alkoholu i przemocy, kobieta chce więc od niego odejść. W domu jej matki nie ma jednak warunków do wychowywania chłopców. W budynku brakuje podłóg, wykładzina leży na gołej ziemi, a w kuchni często pojawiają się krety. Nie ma łazienki ani kanalizacji, nie ma także gdzie ustawić łóżek dla chłopców. Architekt Wojtek Strzelczyk staje przed poważnym wyzwaniem, chcąc znaleźć miejsce dla wszystkich domowników, a także wygospodarować przestrzeń na łazienkę.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...