Szkoła (751)

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kinga marzy o tym, by zostać influencerką. Prowadzi konto internetowe, na które wrzuca zdjęcia w drogich stylizacjach. Swoim koleżankom mówi, że ubrania te otrzymuje od sponsorów. Prawda jest inna...

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie współczesnych nastolatków, uczniów klas gimnazjalnych i licealnych. Młodzi ludzie zmagają się z wieloma problemami typowymi dla ich wieku, jak poszukiwanie własnej tożsamości czy potrzeba akceptacji.

W tym odcinku

Kinga marzy o tym, by zostać influencerką. Prowadzi konto internetowe, na które wrzuca zdjęcia w drogich stylizacjach. Swoim koleżankom mówi, że ubrania te otrzymuje od sponsorów, ale tak naprawdę kupuje je za pieniądze pożyczone z banku. Gdy nie jest w stanie spłacić długu, pojawia się komornik. Szukając wyjścia z sytuacji, nastolatka decyduje się na desperacki krok. Postanawia ukraść szkolny komputer. Licealistka Zuza pragnie zajmować się tańcem. Sprzeciwia się temu jej mama, która uważa, że dziewczyna za mało czasu poświęca na naukę. Tymczasem w szkole ma się odbyć casting do zespołu tańca współczesnego. Za namową przyjaciółek Zuza, wbrew zakazowi mamy, postanawia wziąć w nim udział.

Występują

Zobacz także

Ładuję...