Szkoła (736)

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Maturzystka Natalia dowiaduje się, że rówieśnicy uważają ją za brzydszą od partnera. Z tego powodu robi ukochanemu awanturę. Nastolatek postanawia oszpecić się strojem, aby poprawić jej humor.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie współczesnych nastolatków, uczniów klas gimnazjalnych i licealnych. Młodzi ludzie zmagają się z wieloma problemami typowymi dla ich wieku, jak poszukiwanie własnej tożsamości czy potrzeba akceptacji.

W tym odcinku

Maturzyści, Seweryn Kruczek i Natalia Arciszewska, są parą. Dziewczyna dowiaduje się, że uczniowie uważają ją za brzydszą od partnera. Z tego powodu robi ukochanemu awanturę. Nastolatek postanawia założyć następnego dnia brzydkie ubrania, aby poprawić humor Natalii. Ona uważa jednak, że ukochany z niej zakpił. Licealista Marek Dubiel zachowuje się agresywnie w stosunku do innych. Uczniowie mają go dość i chcą pozbyć się chłopaka ze szkoły. Tomasz Dudziak dowiaduje się o problemach Marka - jest bity przez ojca. Wkrótce koledzy poznają sekret nastolatka. Uczeń wini za to, co się stało, nauczyciela wychowania fizycznego.

Występują

Zobacz także

Ładuję...