Szkoła (725)

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat

W skrócie

Karol zapomniał, że dziś mija termin zapłaty za wycieczkę klasową. Próbuje zebrać brakującą kwotę od znajomych. Gdy mu się to nie udaje, żąda od Piotrka zwrotu pożyczonych wcześniej pieniędzy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie współczesnych nastolatków, uczniów klas gimnazjalnych i licealnych. Młodzi ludzie zmagają się z wieloma problemami typowymi dla ich wieku, jak poszukiwanie własnej tożsamości czy potrzeba akceptacji.

W tym odcinku

Licealista Karol Solarski zapomniał, że dziś mija ostateczny termin zapłaty za wycieczkę klasową. Próbuje pożyczyć brakującą kwotę od znajomych. Gdy mu się to nie udaje, żąda od Piotrka Ciechańskiego zwrotu pożyczonych dawno temu pieniędzy. Nastolatek odmawia, ponieważ woli kupić sobie nową bluzę. Karol wynajmuje więc starszego kolegę, żeby pomógł mu odzyskać dług. Jakiś czas później sam zaczyna być przez niego szantażowany. Uczniowie ósmej klasy - Dominik Potocki i Emma Jakubik - od niedawna są parą. Ich przyjaciele, Brajan Kosowski i Lena Schneider, także spotykają się ze sobą. Brajan ukrywa przed resztą, że bardziej, niż jego obecna partnerka, podoba mu się Emma. Namawia więc Potockiego do tego, by na jakiś czas zamienili się dziewczynami. Dominik nie zdaje sobie sprawy z podstępu. Kiedy próbuje wycofać się z ich układu, Kosowski go zastrasza.

Występują

Zobacz także

Ładuję...