Szkoła (640)

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat

W skrócie

Krystian wyjawia Natalii w tajemnicy, że cierpiał na depresję i próbował popełnić samobójstwo. Nastolatka zdradza jego zaufanie. Maturzystka Kamila chce sprzedać nerkę, by zdobyć pieniądze na studia.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna odsłona perypetii uczniów krakowskich szkół. Młodych ludzi zajmuje nie tylko walka o dobre oceny. Zmagają się też z pierwszymi miłosnymi doświadczeniami oraz poszukiwaniem swojego miejsca w grupie rówieśników. To ponadto czas ich buntu przeciwko dorosłym. W nowym sezonie poruszony zostanie m.in. temat dyskryminacji rasowej.

W tym odcinku

Do jednej z klas gimnazjalnych dołącza nowy uczeń, Krystian Jancewicz. Chłopak podoba się koleżance, Natalii Bogucie. Wyjawia jej w tajemnicy, że cierpiał na depresję i próbował popełnić samobójstwo. Nastolatka chce usprawiedliwić dziwne zachowanie partnera, dlatego opowiada koleżankom o jego przeszłości. Krystian czuje się zdradzony. Ucieka ze szkoły. Maturzystka Kamila Zięba pragnie studiować malarstwo w Londynie. Niestety, ojciec odmawia jej wsparcia finansowego. W tej sytuacji dziewczyna postanawia sama zarobić potrzebne pieniądze. Urządza wyprzedaż markowych rzeczy. Nikt jednak nie jest nimi zainteresowany. Kamila postanawia więc sprzedać nerkę i umawia się z klientami przed szkołą. Ci okazują się policjantami.

Występują

Zobacz także

Ładuję...