Szkoła (711)

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat

W skrócie

Hania jest zakochana w Jarku. Nie ma śmiałości porozmawiać z wybrankiem, ale wierzy, że są dla siebie stworzeni. Magda postanawia przekonać chłopaka, by umówił się z jej przyjaciółką.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie współczesnych nastolatków, uczniów klas gimnazjalnych i licealnych. Młodzi ludzie zmagają się z wieloma problemami typowymi dla ich wieku, jak poszukiwanie własnej tożsamości czy potrzeba akceptacji.

W tym odcinku

Uczennica ósmej klasy, Hania Radowicz, od dawna jest zakochana w Jarku Zającu. Nie ma śmiałości porozmawiać z wybrankiem, ale wierzy, że są dla siebie stworzeni. Zdążyła już dokładnie zaplanować pierwszą randkę i idealny związek. Jej przyjaciółka Magda, zmęczona słuchaniem wymyślonych opowieści na temat nastolatka, postanawia przekonać go, żeby umówił się z Hanią. Spotkanie nie przebiega tak, jak sobie wymarzyła... Gimnazjalistki Agata Kawecka i Monika Wasilewska prowadzą w internecie anonimowy profil, na którym zamieszczają zdjęcia innych uczniów, by wyśmiewać ich wygląd. Są bardzo zadowolone ze swojej działalności, a sama strona zyskuje coraz większą popularność. Przyjaciółki nie przejmują się tym, że mogą sprawić komuś przykrość. Nastolatki szczególnie upodobały sobie jedną z dziewczyn. Ona ma już dosyć ciągłych kpin. Matka uczennicy żąda, żeby szkoła ukarała twórców profilu. Chcąc uniknąć nagany, gimnazjalistki kierują podejrzenia na zupełnie niewinną koleżankę.

Występują

Zobacz także

Ładuję...