Kuchenne rewolucje: Kętrzyn, Zajazd pod Zamkiem (9)

program rozrywkowy Polska 2014  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W sąsiedztwie XIV-wiecznego zamku krzyżackiego swoją restaurację prowadzi rodzeństwo, Ewa i Stanisław. Jedzenie jest smaczne, ale gości odstraszają zbyt wysokie ceny i chłodny nastrój.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Magda Gessler przyjmuje zaproszenia kolejnych właścicieli lokali gastronomicznych, którzy potrzebują pomocy. Odwiedza restauracje stojące na krawędzi bankructwa i przejmuje w nich obowiązki szefa. Wykorzystuje swoje doświadczenie w branży i niezawodną intuicję. Próbuje potraw, testuje umiejętności personelu i sprawdza higienę pracy. Potem na dwa dni zamyka lokal i wprowadza poprawki: układa nową kartę, uczy kulinarnych sztuczek i zmienia wystrój wnętrz. Goście ocenią efekty metamorfozy lokalu. Po kilku tygodniach Magda Gessler wraca, by sprawdzić, czy ciężką pracę zwieńczył sukces.

W sąsiedztwie XIV-wiecznego zamku krzyżackiego swoją restaurację prowadzi rodzeństwo, Ewa i Stanisław. Mężczyzna zajmuje się finansami, a jego siostra zarządza restauracją. Mimo smacznego jedzenia gości odstraszają wysokie ceny i chłodny nastrój, który panuje w lokalu. Magda Gessler spróbuje ocieplić jego wnętrze i oczyścić atmosferę, która dominuje w restauracji.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...