Kuchenne rewolucje: Ciągowice, Restauracja Euforia (6/15)

program rozrywkowy Polska 2013  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W Ciągowicach pani Sylwia otworzyła restaurację Euforia. Na jej drodze do sukcesu stanęły pomyłki kucharzy, nieprzychylny artykuł w prasie i złe opinie na internetowych forach.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Magda Gessler przyjmuje zaproszenia kolejnych właścicieli lokali gastronomicznych w Polsce, którzy potrzebują pomocy. Odwiedza restauracje wymagające zmian i przejmuje w nich obowiązki szefa. Wykorzystuje swoje doświadczenie w branży i niezawodną intuicję. Próbuje potraw, testuje umiejętności personelu i sprawdza higienę pracy. Potem na dwa dni zamyka lokal i wprowadza poprawki: układa nową kartę, uczy kulinarnych sztuczek i zmienia wystrój wnętrz. Goście ocenią efekty metamorfozy lokalu. Po kilku tygodniach Magda Gessler wraca, by sprawdzić, czy wprowadzone przez nią reguły są przestrzegane i eksperyment okazał się sukcesem

W Ciągowicach pod Zawierciem pani Sylwia otworzyła restaurację Euforia. Lokal miał być spełnieniem jej marzeń, jednak radość nie trwała długo. Na drodze do sukcesu stanęły pomyłki kucharzy, nieprzychylny artykuł w lokalnej prasie i złe opinie na internetowych forach. Euforia jest na krawędzi bankructwa. Magda Gessler próbuje ją ocalić.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...