Szkoła (709)

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat

W skrócie

Licealiście Mariuszowi Zawojskiemu podoba się Nina Sadowska. Chcąc poderwać koleżankę, postanawia stworzyć z nią projekt teatralny. Dziewczyną jest też zainteresowany Wojtek Pyrek.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna odsłona perypetii uczniów krakowskich szkół. Młodych ludzi zajmuje nie tylko walka o dobre oceny. Zmagają się też z pierwszymi miłosnymi doświadczeniami oraz poszukiwaniem swojego miejsca w grupie rówieśników. To ponadto czas ich buntu przeciwko dorosłym. W nowym sezonie poruszony zostanie m.in. temat dyskryminacji rasowej.

W tym odcinku

Licealiście Mariuszowi Zawojskiemu podoba się Nina Sadowska. Chcąc poderwać koleżankę, postanawia stworzyć z nią projekt teatralny. Dziewczyną jest również zainteresowany Wojtek Pyrek. Nastolatkowie zaczynają ze sobą rywalizować. Drugi z uczniów próbuje za wszelką cenę odsunąć Mariusza od projektu i oczernić w oczach Niny. Inna licealistka, Kinga Brzozowska, jest bardzo utalentowana. Wszystko przychodzi jej z łatwością. Jednocześnie nie angażuje się w naukę czy szkolną rywalizację. Wkrótce Kasia Piórecka kradnie nastolatce pomysł na opowiadanie, a potem krytykuje pomysł Kingi. Uczennica postanawia udowodnić koleżance, że zawsze musi być najlepsza.

Występują

Zobacz także

Ładuję...