Szkoła (689)

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Zuza czuje się samotna. Podczas szkolnej wycieczki zabiera psa ze schroniska dla młodzieży. O kradzież zostają posądzeni dwaj inni uczniowie. Zuza chce zapłacić chłopakom, by przyznali się do winy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna odsłona perypetii uczniów krakowskich szkół. Młodych ludzi zajmuje nie tylko walka o dobre oceny. Zmagają się też z pierwszymi miłosnymi doświadczeniami oraz poszukiwaniem swojego miejsca w grupie rówieśników. To ponadto czas ich buntu przeciwko dorosłym. W nowym sezonie poruszony zostanie m.in. temat dyskryminacji rasowej.

W tym odcinku

Maturzysta Tomasz Kosowicz spotyka się jednocześnie z dwoma koleżankami: Alą Piekarą i Weroniką Śmiałek. Alicja nic nie wie o podwójnym życiu partnera. Weronika sądzi, że Tomek zerwie z pierwszą dziewczyną, jednak zaczyna odkrywać zdradę. Licealista okłamuje ją mówiąc, że Ala jest jego przyrodnią siostrą, z którą przez zakaz rodziców nie może mieć kontaktu. Tymczasem siódmoklasistka Zuza Jeleń czuje się samotna. Podczas szkolnej wycieczki zabiera psa ze schroniska dla młodzieży. O kradzież zostają posądzeni dwaj inni uczniowie. Zuza chce zapłacić chłopakom, by ci przyznali się do winy.

Występują

Zobacz także

Ładuję...