Szkoła (687)

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat

W skrócie

Asia chce zdobyć popularność w Internecie. Niestety, jej zdjęcia nie cieszą się dużym uznaniem wśród znajomych. Zdesperowana nastolatka postanawia zamieścić w sieci zdjęcia w samej bieliźnie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna odsłona perypetii uczniów krakowskich szkół. Młodych ludzi zajmuje nie tylko walka o dobre oceny. Zmagają się też z pierwszymi miłosnymi doświadczeniami oraz poszukiwaniem swojego miejsca w grupie rówieśników. To ponadto czas ich buntu przeciwko dorosłym. W nowym sezonie poruszony zostanie m.in. temat dyskryminacji rasowej.

W tym odcinku

Gimnazjalistka Asia Stępień chce zdobyć popularność w Internecie i dzięki temu zarabiać pieniądze. Niestety, jej zdjęcia nie cieszą się dużym uznaniem wśród znajomych. Zdesperowana nastolatka postanawia zamieścić w sieci zdjęcia w samej bieliźnie. Nie słucha partnera, Piotrka, który nie pochwala tego pomysłu. Asia zostaje przyłapana przez nauczycielkę. Usuwa zdjęcia, a całą winę zrzuca na ukochanego. Nagrywa ponadto ośmieszający chłopaka filmik. Tymczasem do licealnej 2b dołącza nowy uczeń, Darek Wolański. Zmienił on szkołę z powodu wypadku, w którym śmiertelnie potrącił kolegę. Boi się, że zostanie odrzucony przez kolegów, jeśli prawda wyjdzie na jaw. Nastolatek zaczyna podobać się Anecie Kurackiej. Dziewczyna zakłada się z koleżanką, że poderwie Darka. Przez przypadek poznaje jego sekret. Szantażowany Darek, bojąc się ujawnienia prawdy, zgadza się udawać chłopaka Anety przez jeden dzień.

Występują

Zobacz także

Ładuję...