MacGyver (18)

(MacGyver: Flashlight)

serial akcji USA 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Zespół udaje się na Hawaje, by pomóc w działaniach operacyjnych po trzęsieniu ziemi. Angus i Jack odkrywają, że ktoś wykorzystał tę tragedię do ataku na tajne laboratorium ministerstwa.

Oglądaj w telewizji

Pt 23.02 8:55
AXNlogo
Nd 25.02 8:00
AXNlogo

Opis

Remake kultowego serialu z lat 80. XX w. z Richardem Deanem Andersonem w roli głównej. W nowej wersji w tytułowego MacGyvera wciela się Lucas Till, aktor znany z filmu "X-Men". Angus MacGyver (Lucas Till) zostaje zwerbowany do tajnej organizacji, w której, dzięki swoim niezwykłym umiejętnościom, rozwiązuje najtrudniejsze sprawy. Młody agent potrafi wybrnąć z każdej sytuacji. W dodatku umie zrobić coś z niczego. W misjach pomagają mu niezawodni współpracownicy: Jack Dalton (George Eads, znany z serialu "CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas"), Nikki Carpenter (Tracy Spiridakos) i Riley Davis (Tristin Mays, aktorka kojarzona z rolami w serialach "Agentka o stu twarzach" i "Pamiętniki wampirów").

W tym odcinku

Zespół udaje się na Hawaje, by pomóc w działaniach operacyjnych po trzęsieniu ziemi. Po spotkaniu z członkami jednostki Five-0 Angus i Jack odkrywają, że ktoś wykorzystał tę tragedię do przeprowadzenia ataku na tajne laboratorium ministerstwa obrony.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...