MacGyver (14)

(MacGyver: Fish Scaler)

serial akcji USA 2016-2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Angus i Jack natrafiają na ściganego listem gończym Douglasa Bishopa, który utrzymuje, że zmuszano go do współpracy ze skorumpowanym agentem FBI. Okazuje się, że życie uciekiniera jest zagrożone.

Oglądaj w telewizji

So 24.02 8:45
AXNlogo

Opis

Remake kultowego serialu z lat 80. XX w. z Richardem Deanem Andersonem w roli głównej. W nowej wersji w tytułowego MacGyvera wciela się Lucas Till, aktor znany z filmu "X-Men". Angus MacGyver (Lucas Till) zostaje zwerbowany do tajnej organizacji, w której, dzięki swoim niezwykłym umiejętnościom, rozwiązuje najtrudniejsze sprawy. Młody agent potrafi wybrnąć z każdej sytuacji. W dodatku umie zrobić coś z niczego. W misjach pomagają mu niezawodni współpracownicy: Jack Dalton (George Eads, znany z serialu "CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas"), Nikki Carpenter (Tracy Spiridakos) i Riley Davis (Tristin Mays, aktorka kojarzona z rolami w serialach "Agentka o stu twarzach" i "Pamiętniki wampirów").

W tym odcinku

Angus i Jack natrafiają na ślad ściganego federalnym listem gończym zbiega, Douglasa Bishopa, który utrzymuje, że zmuszano go do współpracy ze skorumpowanym agentem FBI. Okazuje się, że życie uciekiniera jest zagrożone, a o jego bezpieczeństwo muszą się zatroszczyć tropiący go funkcjonariusze. Ponadto próbują odkryć tożsamość niedawnego mocodawcy Bishopa. Tymczasem Bozer i Riley poznają wyniki swojej pracy.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...