MacGyver (17)

(MacGyver: Ruler)

serial akcji USA 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Angus i jego współpracownicy zostają oskarżeni o planowanie zamachu terrorystycznego. W przebraniu stworzonym za pomocą linijki i oleju kokosowego muszą uciekać przed wymiarem sprawiedliwości.

Oglądaj w telewizji

Czw 22.02 10:45
AXNlogo
Pt 23.02 7:55
AXNlogo
Nd 25.02 7:00
AXNlogo

Opis

Remake kultowego serialu z lat 80. XX w. z Richardem Deanem Andersonem w roli głównej. W nowej wersji w tytułowego MacGyvera wciela się Lucas Till, aktor znany z filmu "X-Men". Angus MacGyver (Lucas Till) zostaje zwerbowany do tajnej organizacji, w której, dzięki swoim niezwykłym umiejętnościom, rozwiązuje najtrudniejsze sprawy. Młody agent potrafi wybrnąć z każdej sytuacji. W dodatku umie zrobić coś z niczego. W misjach pomagają mu niezawodni współpracownicy: Jack Dalton (George Eads, znany z serialu "CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas"), Nikki Carpenter (Tracy Spiridakos) i Riley Davis (Tristin Mays, aktorka kojarzona z rolami w serialach "Agentka o stu twarzach" i "Pamiętniki wampirów").

W tym odcinku

Pierwsza zamorska podróż Bozera kończy się wielkim niepowodzeniem. Angus i jego współpracownicy zostają oskarżeni o planowanie zamachu terrorystycznego. W przebraniu stworzonym przy pomocy linijki i oleju kokosowego, muszą uciekać przed wymiarem sprawiedliwości. Chcą odzyskać dobre imię.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...