MacGyver (16)

(MacGyver: Hook)

serial akcji USA 2016-2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Mac próbuje namierzyć współpracownika mafii. Wkrótce odkrywa, że poszukiwany został pojmany przez rodzinny klan łowców nagród. Problem jednak w tym, że tropiciele nie chcą wydać go konkurencji.

Oglądaj w telewizji

Nd 25.02 6:05
AXNlogo

Opis

Remake kultowego serialu z lat 80. XX w. z Richardem Deanem Andersonem w roli głównej. W nowej wersji w tytułowego MacGyvera wciela się Lucas Till, aktor znany z filmu "X-Men". Angus MacGyver (Lucas Till) zostaje zwerbowany do tajnej organizacji, w której, dzięki swoim niezwykłym umiejętnościom, rozwiązuje najtrudniejsze sprawy. Młody agent potrafi wybrnąć z każdej sytuacji. W dodatku umie zrobić coś z niczego. W misjach pomagają mu niezawodni współpracownicy: Jack Dalton (George Eads, znany z serialu "CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas"), Nikki Carpenter (Tracy Spiridakos) i Riley Davis (Tristin Mays, aktorka kojarzona z rolami w serialach "Agentka o stu twarzach" i "Pamiętniki wampirów").

W tym odcinku

Mac próbuje namierzyć współpracownika mafii. Wkrótce odkrywa, że poszukiwany został pojmany przez rodzinny klan łowców nagród. Problem jednak w tym, że tropiciele nie chcą wydać go konkurencji. Tymczasem Riley usiłuje zgłębić przeszłość Jacka i pani Matty.

Występują

Zobacz także

Ładuję...