Na sygnale: Dym (228)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2019  od 12 lat

W skrócie

Wiktor powoli odzyskuje siły. Nowy, załamany tym, co spotkało Banacha, zastanawia się, czy nie powinien odejść z pracy. Piotr odkrywa, że ktoś podrzucił mu do szafki jego stare zdjęcie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy ekipy ratunkowej ze stacji pogotowia w Leśnej Górze. Góra, Banach i Reiter oraz ich podwładni zmierzą się z kolejnymi medycznymi wyzwaniami. W każdym odcinku widzowie będą świadkami trudnych i wymagających błyskawicznego działania interwencji, poznają również życie prywatne członków personelu medycznego.

W tym odcinku

Wiktor, który został postrzelony, powoli odzyskuje siły. Cały czas wspierają go bliscy. Nowy, załamany tym, co spotkało Banacha, zastanawia się, czy nie powinien odejść z pracy. Piotr odkrywa, że ktoś podrzucił mu do szafki jego stare zdjęcie. Obok niego na fotografii jest Beata, dziewczyna, z którą umawiał się jeszcze w czasach szkolnych. Tymczasem kolejnym pacjentem doktora Góry zostaje Damian, ekoaktywista, który próbował zatrzymać wycinkę drzew i wpadł przez to w hipotermię. Anna, Martyna i Piotr ruszają na ratunek seniorowi, który zatruł się w domu dymem. Pomoc przyda się także jego żonie, gdyż jest ona bliska zawału.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...