Szpital | sezon 13 odc. 915

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Do doktora Roberta Szewczyka trafia 18-latek, który wpadł pod samochód, gdy szedł na spotkanie z klasową prymuską. Zamierzał uwieść dziewczynę, by dołączyć do elitarnego grona kolegów.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Krakowie ważna jest każda minuta. Pod opieką zespołu, którym kieruje doktor Piotr Wójtowicz, znajdują się setki chorych, rannych i potrzebujących pomocy. Każda postawiona przez lekarzy diagnoza musi być trafna, ale też szybka, ponieważ ludzkie życie jest tutaj największą wartością. W kolejnym sezonie personel medyczny szpitala zostanie postawiony w stan gotowości, gdy na oddział trafią uczniowie i nauczyciel z bydgoskiej szkoły. Grupa nawdychała się gazu paraliżującego, który został rozpylony przez szkolnego chuligana podczas dyskoteki. Pracownicy szpitala będą musieli zmierzyć się również z historią ciężarnej samotnej matki, która została pobita przez swojego 16-letniego syna. Pacjentem placówki będzie też mężczyzna, który przez przypadek połknął pierścionek zaręczynowy.

W tym odcinku

Do doktora Roberta Szewczyka trafia 18-latek, który wpadł pod samochód, gdy szedł na spotkanie z klasową prymuską. Zamierzał uwieść dziewczynę, a następnie iść z nią do łóżka. Dzięki temu miał zostać członkiem grupy popularnych uczniów. Pacjent zakochuje się jednak w koleżance i postanawia przeciwstawić się nastolatkom. Ci w zemście zdradzają prymusce, że ukochany chciał ją tylko wykorzystać. Doktor Anna Nowicka przyjmuje na oddział dotkliwie poparzonego 2-latka. Gdy doszło do wypadku, ojciec chłopca przebywał akurat z kochanką. Lekarka diagnozuje u dziecka rzadką chorobę genetyczną, przez którą mały pacjent nie czuje bólu. Mężczyzna obwinia się o to, co spotkało jego synka. Decyduje się zakończyć romans i naprawić swoje małżeństwo.

Występują

Zobacz także

Ładuję...