Szpital | sezon 13 odc. 892

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Do dr. Szewczyka trafia 23-latka, którą przygniotła szafa. Wypadek wydarzył się podczas próby kradzieży. Kobieta podkrada pieniądze rodzinie męża. Dr Morawski przyjmuje potrąconego przez auto 7-latka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Krakowie ważna jest każda minuta. Pod opieką zespołu, którym kieruje doktor Piotr Wójtowicz, znajdują się setki chorych, rannych i potrzebujących pomocy. Każda postawiona przez lekarzy diagnoza musi być trafna, ale też szybka, ponieważ ludzkie życie jest tutaj największą wartością. W kolejnym sezonie personel medyczny szpitala zostanie postawiony w stan gotowości, gdy na oddział trafią uczniowie i nauczyciel z bydgoskiej szkoły. Grupa nawdychała się gazu paraliżującego, który został rozpylony przez szkolnego chuligana podczas dyskoteki. Pracownicy szpitala będą musieli zmierzyć się również z historią ciężarnej samotnej matki, która została pobita przez swojego 16-letniego syna. Pacjentem placówki będzie też mężczyzna, który przez przypadek połknął pierścionek zaręczynowy.

W tym odcinku

Do doktora Roberta Szewczyka trafia 23-latka, którą przygniotła szafa. Wypadek wydarzył się podczas próby kradzieży. Kobieta podkrada pieniądze i cenne przedmioty rodzinie męża. Gdy ten dowiaduje się prawdy, jest zaskoczony. Wierzy, że pacjentka przeprosi jego bliskich i zmieni swoje postępowanie. Doktor Michał Morawski przyjmuje potrąconego przez samochód 7-latka. Razem z nastoletnim bratem myli okna na skrzyżowaniu. W ten sposób chcieli pomóc dziewiętnastolatkowi, który ich wychowuje. Ojciec chłopców jest alkoholikiem, nie dba o rodzinę.

Występują

Zobacz także

Ładuję...