Szpital | sezon 13 odc. 890

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Doktor Piotr Wójtowicz przyjmuje 18-latka, który uległ wypadkowi na koncercie rockowym. Do szpitala przyprowadza go gitarzysta zespołu. Okazuje się, że mężczyzna jest biologicznym ojcem nastolatka.

Oglądaj w telewizji

Śr 17.08 11:55
TVN 7logo

Opis

Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Krakowie ważna jest każda minuta. Pod opieką zespołu, którym kieruje doktor Piotr Wójtowicz, znajdują się setki chorych, rannych i potrzebujących pomocy. Każda postawiona przez lekarzy diagnoza musi być trafna, ale też szybka, ponieważ ludzkie życie jest tutaj największą wartością. W kolejnym sezonie personel medyczny szpitala zostanie postawiony w stan gotowości, gdy na oddział trafią uczniowie i nauczyciel z bydgoskiej szkoły. Grupa nawdychała się gazu paraliżującego, który został rozpylony przez szkolnego chuligana podczas dyskoteki. Pracownicy szpitala będą musieli zmierzyć się również z historią ciężarnej samotnej matki, która została pobita przez swojego 16-letniego syna. Pacjentem placówki będzie też mężczyzna, który przez przypadek połknął pierścionek zaręczynowy.

W tym odcinku

Doktor Piotr Wójtowicz przyjmuje 18-latka, który uległ wypadkowi na koncercie rockowym. Do szpitala przyprowadza go gitarzysta zespołu. Okazuje się, że mężczyzna jest biologicznym ojcem nastolatka. Pacjent, zachwycony stylem życia muzyka, postanawia opuścić adopcyjnych rodziców. Również podopieczny doktora Roberta Szewczyka miał wypadek. Doszło do niego na budowie. Robotnik pracuje ponad siły, żeby spełniać wszystkie zachcianki młodej kochanki. Dla nowej partnerki opuścił swoją rodzinę. Córka pacjenta martwi się o ojca. Zdaje sobie sprawę, że kobieta go wykorzystuje.

Występują

Zobacz także

Ładuję...