Nielegalni (10)

serial sensacyjny Polska 2018  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Matka Kuby wyjaśnia oficerom, jakie powiązania miał jej syn z Asłanem. Nie wierzy, że jest zamieszany w śmierć mężczyzny. Terroryści testują broń biologiczną, by przeprowadzić zamach.

Oglądaj w telewizji

Wt 26.09 1:30
CANAL+ Serialelogo
Pon 9.10 2:05
CANAL+ Serialelogo

Opis

Konrad Wolski (Grzegorz Damięcki), szef wydziału Q, elitarnej komórki polskiego wywiadu, przejmuje w Stambule białoruskiego handlarza bronią. Dzięki temu dociera do informacji o planowanym zamachu terrorystycznym w Szwecji. Broń, która ma zostać w nim użyta pochodzi z sowieckiego arsenału ukrytego na Białorusi. Konrad prosi Travisa (Filip Pławiak), polskiego szpiega, aby zdobył informacje pozwalające udaremnić plan terrorystów. Niestety mężczyzna zostaje zdekonspirowany przez jednego z białoruskich oficerów KGB. Z misją jego ewakuacji do Mińska wyrusza Sara (Sylwia Juszczak), oficer polskiej Agencji Wywiadu. Tymczasem emerytowany generał białoruskich służb szantażuje Premiera Rządu RP. Celem oficerów Agencji Wywiadu stają się archiwalne materiały obciążające szefa polskiego rządu. Rozpoczyna się mordercza gra z czasem.

W tym odcinku

Matka Kuby wyjaśnia Konradowi i Sarze, jakie powiązania miał jej syn z Asłanem. Pokazuje oficerom Agencji Wywiadu nagranie, które otrzymała od syna. Kobieta nie wierzy, że może być on zamieszany w śmierć mężczyzny. Tymczasem zdeterminowani do przeprowadzenia zamachu terroryści testują broń biologiczną. Zespół Wydziału Q przyjeżdża do SAPO. Sztab kryzysowy usiłuje namierzyć Kubę. Hans z kolei próbuje ustalić, co jest celem ataku. Jagan sprzeciwia się rozkazowi Miszy.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...