Nielegalni (4)

serial sensacyjny Polska 2018  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Narzeczona Travisa zostaje porwana. Z obawy o życie ukochanej i nienarodzonego dziecka gotowy jest on zaprzepaścić wieloletnie działania polskiego wywiadu. Sara próbuje go powstrzymać.

Oglądaj w telewizji

Pt 21.06 21:20
AXN Blacklogo
Nd 23.06 2:40
AXN Blacklogo

Opis

Konrad Wolski (Grzegorz Damięcki), szef wydziału Q, elitarnej komórki polskiego wywiadu, przejmuje w Stambule białoruskiego handlarza bronią. Dzięki temu dociera do informacji o planowanym zamachu terrorystycznym w Szwecji. Broń, która ma zostać w nim użyta pochodzi z sowieckiego arsenału ukrytego na Białorusi. Konrad prosi Travisa (Filip Pławiak), polskiego szpiega, aby zdobył informacje pozwalające udaremnić plan terrorystów. Niestety mężczyzna zostaje zdekonspirowany przez jednego z białoruskich oficerów KGB. Z misją jego ewakuacji do Mińska wyrusza Sara (Sylwia Juszczak), oficer polskiej Agencji Wywiadu. Tymczasem emerytowany generał białoruskich służb szantażuje Premiera Rządu RP. Celem oficerów Agencji Wywiadu stają się archiwalne materiały obciążające szefa polskiego rządu. Rozpoczyna się mordercza gra z czasem.

W tym odcinku

Narzeczona Travisa, Nadia, zostaje porwana. Z obawy o życie ukochanej i nienarodzonego dziecka, Travis jest gotowy zaprzepaścić wieloletnie działania polskiego wywiadu. Sara próbuje go powstrzymać. Porwanie Nadii to nie jest wyłącznie jego osobista sprawa. Narzeczona Travisa staje się kartą przetargową pomiędzy obcymi wywiadami. Trwa psychologiczna walka, podczas której strony będą musiały zdecydować, co jest ważniejsze dla ich interesów.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...