Nielegalni (3)

serial sensacyjny Polska 2018  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Konrad Wolski kontynuuje śledztwo w sprawie szantażystów premiera. Razem z Dębską próbuje odnaleźć dokumenty Klimowicza, które mogą zaszkodzić karierze szefa rządu oraz bezpieczeństwu kraju.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Konrad Wolski (Grzegorz Damięcki), szef wydziału Q, elitarnej komórki polskiego wywiadu, przejmuje w Stambule białoruskiego handlarza bronią. Dzięki temu dociera do informacji o planowanym zamachu terrorystycznym w Szwecji. Broń, która ma zostać w nim użyta pochodzi z sowieckiego arsenału ukrytego na Białorusi. Konrad prosi Travisa (Filip Pławiak), polskiego szpiega, aby zdobył informacje pozwalające udaremnić plan terrorystów. Niestety mężczyzna zostaje zdekonspirowany przez jednego z białoruskich oficerów KGB. Z misją jego ewakuacji do Mińska wyrusza Sara (Sylwia Juszczak), oficer polskiej Agencji Wywiadu. Tymczasem emerytowany generał białoruskich służb szantażuje Premiera Rządu RP. Celem oficerów Agencji Wywiadu stają się archiwalne materiały obciążające szefa polskiego rządu. Rozpoczyna się mordercza gra z czasem.

W tym odcinku

Konrad Wolski (Grzegorz Damięcki) kontynuuje śledztwo w sprawie szantażystów premiera. Razem z Dębską (Agnieszka Grochowska) próbują odnaleźć dokumenty Klimowicza, które mogą zaszkodzić karierze premiera oraz bezpieczeństwu kraju. Natomiast Sara (Sylwia Juszczak) opiekuje się świadkiem. Mężczyzna widział Stiepanowicza i Travisa razem w dniu śmierci agenta KGB.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...