Nielegalni (2)

serial sensacyjny Polska 2018  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Wolski otrzymuje informacje o zagrożeniu ze strony ekstremistów. Terroryści planują ataki z użyciem śmiercionośnego wąglika. Na Białoruś dociera Sara, która odpowiedziała na wezwanie Travisa.

Oglądaj w telewizji

Pt 16.12 1:50
CANAL+ Serialelogo

Opis

Konrad Wolski (Grzegorz Damięcki), szef wydziału Q, elitarnej komórki polskiego wywiadu, przejmuje w Stambule białoruskiego handlarza bronią. Dzięki temu dociera do informacji o planowanym zamachu terrorystycznym w Szwecji. Broń, która ma zostać w nim użyta pochodzi z sowieckiego arsenału ukrytego na Białorusi. Konrad prosi Travisa (Filip Pławiak), polskiego szpiega, aby zdobył informacje pozwalające udaremnić plan terrorystów. Niestety mężczyzna zostaje zdekonspirowany przez jednego z białoruskich oficerów KGB. Z misją jego ewakuacji do Mińska wyrusza Sara (Sylwia Juszczak), oficer polskiej Agencji Wywiadu. Tymczasem emerytowany generał białoruskich służb szantażuje Premiera Rządu RP. Celem oficerów Agencji Wywiadu stają się archiwalne materiały obciążające szefa polskiego rządu. Rozpoczyna się mordercza gra z czasem.

W tym odcinku

Wolski (Grzegorz Damięcki) otrzymuje informacje o realnym zagrożeniu biologicznym ze strony ekstremistów. Terroryści planują ataki z użyciem śmiercionośnego wąglika. Aby dotrzeć do handlarzy, Wolski podejmuje ryzykowne działania. Tymczasem na Białoruś dociera Sara (Sylwia Juszczak) - oficer polskiego wywiadu, która odpowiedziała na wezwanie Travisa.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...