Nielegalni (2)

serial sensacyjny Polska 2018  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Wolski otrzymuje informacje o zagrożeniu ze strony ekstremistów. Terroryści planują ataki z użyciem śmiercionośnego wąglika. Na Białoruś dociera Sara, która odpowiedziała na wezwanie Travisa.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Konrad Wolski (Grzegorz Damięcki), szef wydziału Q, elitarnej komórki polskiego wywiadu, przejmuje w Stambule białoruskiego handlarza bronią. Dzięki temu dociera do informacji o planowanym zamachu terrorystycznym w Szwecji. Broń, która ma zostać w nim użyta pochodzi z sowieckiego arsenału ukrytego na Białorusi. Konrad prosi Travisa (Filip Pławiak), polskiego szpiega, aby zdobył informacje pozwalające udaremnić plan terrorystów. Niestety mężczyzna zostaje zdekonspirowany przez jednego z białoruskich oficerów KGB. Z misją jego ewakuacji do Mińska wyrusza Sara (Sylwia Juszczak), oficer polskiej Agencji Wywiadu. Tymczasem emerytowany generał białoruskich służb szantażuje Premiera Rządu RP. Celem oficerów Agencji Wywiadu stają się archiwalne materiały obciążające szefa polskiego rządu. Rozpoczyna się mordercza gra z czasem.

W tym odcinku

Konrad Wolski zostaje poinformowany o zagrożeniu biologicznym ze strony terrorystów. Ekstremiści planują użyć śmiercionośnego wąglika podczas swoich zamachów. Szef wydziału Q, próbując dotrzeć do handlarzy, podejmuje wyjątkowo ryzykowne działania. Tymczasem Sara, oficer polskiego wywiadu, odpowiada na wezwanie szpiega Travisa i dociera do Białorusi.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...