Przyjaciółki | sezon 12 odc. 144

serial obyczajowy Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Pijany Paweł awanturuje się w kancelarii Anki. Oskarża Tomasza o to, że romansuje z jego żoną. Zostaje wyrzucony przez ochronę. Andrzej przyprowadza do Ingi na manicure koleżankę z pracy, Justynę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy czterech przyjaciółek: Anki (Magdalena Stużyńska-Brauer), Ingi (Małgorzata Socha), Zuzy (Anita Sokołowska) i Patrycji (Joanna Liszowska).

W tym odcinku

Całkowicie pijany Paweł awanturuje się w kancelarii Anki. Oskarża Tomasza o to, że romansuje z jego żoną. Zostaje wyrzucony przez ochronę. Tomasz proponuje Strzeleckiej odwiezienie do domu. Olga uważnie przygląda się całemu zdarzeniu. Andrzej przyprowadza do Ingi na manicure koleżankę z pracy, Justynę. Interesuje się kobietą, ale chce sprawdzić, co była żona o niej sądzi. Gruszewska jest oburzona jego zachowaniem. Zuza pragnie omówić z Jaśkiem sprawy na wypadek swojej śmierci. Kobieta mówi Markowi o swojej chorobie. Martwi się o przyszłość syna. Jednocześnie przygotowuje dla najbliższych pamiątkę na wypadek, gdyby jej zabrakło. Pomaga jej Dagmar. Patrycja potrzebuje pomocy przy usterce. Dzwoni do Tadka. Gdy on jest zajęty naprawą, przychodzi zazdrosny Wiktor. Między mężczyznami wywiązuje się bójka.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...