Nasz nowy dom (124)

reality show Polska 2018  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Hanna wychowuje Milenę, cierpiącą na dziecięce porażenie mózgowe. Kobieta z powodu porażenia nerwu twarzowego nie może podjąć stałego zatrudnienia. Jej lokum nie nadaje się dla niepełnosprawnych osób.

Oglądaj w telewizji

Czw 18.04 10:30
Super Polsatlogo

Opis

Bohaterowie programu często mieszkają w warunkach, które zagrażają ich życiu i zdrowiu. Niestety los sprawił, że nie mogą sobie pozwolić na remont bądź przebudowę domu. Katarzyna Dowbor wraz z ekipą architektów i budowlańców spieszy z pomocą najbardziej potrzebującym.

Mieszkająca w Borkowie Wielkim pani Hanna wychowuje córkę Milenę, od urodzenia cierpiącą na dziecięce porażenie mózgowe. Kobieta z powodu niedawno doznanego porażenia nerwu twarzowego nie może podjąć stałego zatrudnienia. Jej lokum całkowicie nie nadaje się dla niepełnosprawnych osób. Zimą jest ogrzewane przez piec, który nieustannie trzeba doglądać. Łazienka to tak naprawdę jedynie wanna, do której wodę trzeba grzać na kuchni. Do tego wszystkiego dach przecieka. Katarzyna Dowbor oraz architekt Martyna Kupczyk i budowlańcy zabierają się do remontu.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...