Teleman

Szkoła (602)

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Nowy uczeń zakochał się w nauczycielce biologii. Wyznał jej miłość publicznie. Zaskoczona kobieta mówi, że nie odwzajemnia tych uczuć. Nastolatek dochodzi do wniosku, że na drodze stoi im wuefista.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna odsłona perypetii uczniów krakowskich szkół. Młodych ludzi zajmuje nie tylko walka o dobre oceny. Zmagają się też z pierwszymi miłosnymi doświadczeniami oraz poszukiwaniem swojego miejsca w grupie rówieśników. To ponadto czas ich buntu przeciwko dorosłym. W nowym sezonie poruszony zostanie m.in. temat dyskryminacji rasowej.

W tym odcinku

Nowy uczeń trzeciej klasy liceum zakochał się w nauczycielce biologii, Barbarze Gruszcze. Wyznał jej miłość publicznie. Zaskoczona kobieta mówi uczniowi, że nie odwzajemnia tych uczuć. Nastolatek dochodzi do wniosku, że na drodze stoi im nauczyciel wychowania fizycznego. Postanawia zniszczyć samochód rywala. Inni licealiści, Julek Rawski i Arek Guzy, od jakiegoś czasu są parą. Coraz gorzej się dogadują. Sytuację wykorzystuje Beata, która jest zakochana w Julku. Wierzy, że kiedy doprowadzi do rozstania pary, zajmuje miejsce Arka.

Występują

Zobacz także

Ładuję...