Teleman

Szkoła (592)

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Do pierwszej klasy liceum dołącza nowy uczennica. Iwona Świerczyńska jest molestowana przez ojca. Matka wie o wszystkim, ale boi się stanąć w obronie córki, ponieważ mąż grozi jej wyrzuceniem z domu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna odsłona perypetii uczniów krakowskich szkół. Młodych ludzi zajmuje nie tylko walka o dobre oceny. Zmagają się też z pierwszymi miłosnymi doświadczeniami oraz poszukiwaniem swojego miejsca w grupie rówieśników. To ponadto czas ich buntu przeciwko dorosłym. W nowym sezonie poruszony zostanie m.in. temat dyskryminacji rasowej.

W tym odcinku

Do pierwszej klasy liceum dołącza nowy uczennica. Iwona Świerczyńska jest molestowana przez ojca. Matka wie o wszystkim, ale boi się stanąć w obronie córki, ponieważ mąż grozi jej wyrzuceniem z domu. Nikt w szkole nie zdaje sobie sprawy, jaki dramat przeżywa Iwona. Barbarę Gruszkę niepokoi jednak zachowanie uczennicy, która nie uczy się i wagaruje. Domyśla się prawdy... Maturzysta Oskar Kamiński niedawno zdobył prawo jazdy oraz własne auto. Sądzi, że jest świetnym kierowcą, dlatego urządza wyścigi samochodowe po mieście. Podczas zabawy towarzyszy mu kuzyn, Alan Magiera. Nastolatek potrąca na przejściu dla pieszych dwoje dzieci, po czym ucieka. Ranni w ciężkim stanie trafiają do szpitala. Oskar ma wyrzuty sumienia.

Występują

Zobacz także

Ładuję...