Kuchenne rewolucje: Tarnów, 1.2.3. (4/13)

program rozrywkowy Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Magda i Krzysiek wprowadzili aż 3 karty - śniadania, lunch i serwis wieczorny. Niestety, do restauracji rzadko zaglądają klienci. Przed bankructwem ratują ją usługi cateringowe i weekendowe dancingi.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Magda Gessler od siedmiu lat z sukcesem przeprowadza metamorfozy polskich restauracji. Przemianę przechodzi nie tylko sam lokal, ale też menu i wystrój. Ekspertka tworzy nowe smaki, łączy tradycyjne i lokalne potrawy z nowoczesnością. Widzowie poznają kolejne przepisy oraz kulinarne ciekawostki, które pozwolą im uzyskać lepszy smak dań. Jednak by rewolucja odniosła sukces, zmienić muszą się przede wszystkim właściciele, ich stosunek do pracy, pracowników, biznesu, wreszcie siebie nawzajem. Magda Gessler zetknie się m.in. z problemami w relacjach rodzinnych, kłótniami między właścicielami, nieuczciwymi pracownikami, oszczędzaniem na jakości produktów spożywczych, nieprzemyślanymi decyzjami, zbyt dużymi kredytami, brakiem pomysłu na biznes.

Magda i Krzysiek stwierdzili, że w Tarnowie brakuje restauracji z prawdziwego zdarzenia. Postanowili uzupełnić tę lukę. Tak powstał lokal 1.2.3., który mieści się w ponad 100-letnim budynku. Kiedyś była tam dawna żydowska mykwa, czyli łaźnia miejska. Właściciele wprowadzili aż 3 karty - śniadania, lunch i serwis wieczorny. Wsparciem dla nich miała być mama Krzyśka, która została szefową kuchni. Kobieta przygotowuje domowe dania. Niestety do restauracji rzadko zaglądają klienci. Przed bankructwem ratują ją usługi cateringowe oraz weekendowe dancingi. Małżeństwo wzywa na pomoc Magdę Gessler.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...