Teleman

Szkoła (329)

serial paradokumentalny Polska 2016-2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Gimnazjalistka Ewa zrywa z Łukaszem. Żałuje tego, lecz chłopak umawia się już z inną. Ewa chce ośmieszyć rywalkę. Irek mieszka sam od wyprowadzki matki do nowego partnera. Ma kłopoty w szkole.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Codzienne perypetie współczesnych uczniów klas gimnazjalnych i licealnych. Młodzi ludzie zmagają się z wieloma problemami typowymi dla ich wieku, jak poszukiwanie własnej tożsamości czy potrzeba akceptacji. Wyzwania, jakie stawia przed nimi świat, oraz sprawy, z którymi muszą sobie radzić, wielokrotnie znajdują ujście w ich zachowaniu. Negowanie autorytetów, bunt, kradzieże, prześladowania i poszukiwanie nowych wrażeń to część wątków zaprezentowanych w serialu. W każdym z odcinków widzowie poznają historie uczniów, w których ważną rolę odegrają nauczyciele. Dzięki ich życzliwej pomocy nastolatkowie uświadomią sobie, że z trudnej sytuacji można znaleźć wyjście i najbardziej skomplikowany problem da się mądrze rozwiązać.

W tym odcinku

Gimnazjalistka Ewa pokłóciła się ze swoim partnerem, Łukaszem, i zakończyła ich związek. Od razu żałuje swojej decyzji, jednak chłopak umawia się już z inną. Ewa postanawia ośmieszyć konkurentkę. Udaje jej przyjaciółkę i namawia dziewczynę na to, by ubierała się i zachowywała w sposób, którego Łukasz nie znosi. Gimnazjalista Irek mieszka sam od czasu, gdy matka wyprowadziła się do nowego partnera. Uczeń ma w szkole kłopoty, dyrektor wzywa więc jego rodzicielkę. Kobieta nie interesuje się synem. Zdesperowany nastolatek prosi o pomoc jej byłego partnera. Mężczyzna postanawia porozmawiać z dyrektorem o tym, że chłopak mieszka sam.

Występują

Zobacz także

Ładuję...