Teleman

Szkoła (324)

serial paradokumentalny Polska 2016-2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Julia odkrywa tożsamość osób, które umieszczają w internecie złośliwe komentarze na temat niektórych uczennic. Obrażone nastolatki postanawiają dać im porządną nauczkę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Codzienne perypetie współczesnych uczniów klas gimnazjalnych i licealnych. Młodzi ludzie zmagają się z wieloma problemami typowymi dla ich wieku, jak poszukiwanie własnej tożsamości czy potrzeba akceptacji. Wyzwania, jakie stawia przed nimi świat, oraz sprawy, z którymi muszą sobie radzić, wielokrotnie znajdują ujście w ich zachowaniu. Negowanie autorytetów, bunt, kradzieże, prześladowania i poszukiwanie nowych wrażeń to część wątków zaprezentowanych w serialu. W każdym z odcinków widzowie poznają historie uczniów, w których ważną rolę odegrają nauczyciele. Dzięki ich życzliwej pomocy nastolatkowie uświadomią sobie, że z trudnej sytuacji można znaleźć wyjście i najbardziej skomplikowany problem da się mądrze rozwiązać.

W tym odcinku

Licealistka Julia Krasowska odkrywa tożsamość osób, które umieszczają w internecie złośliwe komentarze na temat niektórych uczennic. Obrażone nastolatki postanawiają zemścić się na chłopakach. Julita udaje, że z powodu obelg chce popełnić samobójstwo. Tymczasem maturzysta Mikołaj Redyk zamierza udowodnić, że jest najlepszy i w nauce, i w sporcie. Chłopak obsesyjnie próbuje pokonać w koszykówce Rafała Przybylskiego. Każdą wolną chwilę spędza na treningach. Jednocześnie zaniedbuje szkolne obowiązki, przez co otrzymuje - po raz pierwszy w życiu - ocenę niedostateczną. Ta sytuacja nie podoba się też dziewczynie Mikołaja.

Występują

Zobacz także

Ładuję...