Kuchenne rewolucje (15)

program rozrywkowy Polska 2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Krzysztof postanowił zorganizować dla turystów, którzy przyjeżdżają oglądać zamek w Malborku, dodatkową atrakcję - pokazy walk rycerskich. Mężczyzna otworzył też budkę z tak zwaną małą gastronomią.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Podczas swoich podróży po Polsce Magda Gessler zdążyła poznać setki właścicieli i odwiedzić upadające restauracje, którym pomogła wrócić do czasów świetności. Ekspertka nieraz mierzyła się z trudnymi metamorfozami. W czternastym sezonie programu wyrusza po raz kolejny, by zrewolucjonizować rodzimą gastronomię.

Krzysztof postanowił zorganizować dla turystów, którzy przyjeżdżają oglądać zamek w Malborku, dodatkową atrakcję - pokazy walk rycerskich. Widowisko cieszyło się dużym powodzeniem, a żeby widzowie nie byli głodni, mężczyzna otworzył budkę z tak zwaną małą gastronomią. Z czasem Krzysztof zaczął rozbudowywać kulinarny interes, wówczas pokazy ustąpiły miejsca Karczmie Zamczysko. Restauracja składa się z kilku pawilonów, rozległego ogródka oraz placu zabaw. Niestety, tak duży obiekt trudno utrzymać wyłącznie dzięki dochodom uzyskanym w sezonie turystycznym. Właścicieli szczególnie zależało na profesjonalnym szefie kuchni Robercie, gdyż sam nie ma wykształcenia gastronomicznego. Krzysztof otworzył więc karczmę również poza sezonem, niestety w lokalu brakuje gości. Jego żona Kasia widzi problem w serwowanym jedzeniu.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...