Lombard. Życie pod zastaw 2 (47)

serial obyczajowy Polska 2018  od 12 lat

W skrócie

Karolina poznaje na portalu amerykańskiego żołnierza stacjonującego w Afganistanie. Monika sądzi, że internetowy znajomy matki to oszust. Kobieta jednak wierzy we wszystko, co pisze ukochany.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski) i jego rodzina prowadzą lombard, w którym pojawiają się ludzie w różnym wieku i reprezentujący rozmaite grupy społeczne. Są to zarówno osoby starsze, potrzebujące środków do życia, jak i młode, które zastawiają na kilka dni drogie elektroniczne gadżety. Do lombardu równie chętnie zaglądają zwariowani poszukiwacze okazji, złodzieje, jak również policjanci.

W tym odcinku

Karolina poznaje na portalu randkowym Johna - amerykańskiego żołnierza stacjonującego w Afganistanie. Mimo, że "spotykają się" tylko wirtualnie, zakochuje się w nim bez pamięci. Monika, córka Karoliny, sądzi, że internetowy znajomy matki to oszust. Kobieta jednak jest tak zadurzona, że wierzy we wszystko, co pisze John. Niebawem wybiera się do lombardu, aby zastawić cenne rzeczy. Monika i Andżelika postanawiają zdemaskować oszusta. Kazimierz martwi się o Adriana, który wciąż siedzi w areszcie. Andżelika spławia wścibską dziennikarkę, która próbuje wyciągnąć z pracowników informacje na temat Adka. Do lombardu przychodzi również mężczyzna z niemowlęciem w nosidełku. Andrzej, bo tak ma na imię, jest tak zajęty pracą, że zostawia dziecko w skupie na cały dzień. Andżelika ma wrażenie, że ktoś ją śledzi. Wkrótce okazuje się, że ma rację...

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...