Lombard. Życie pod zastaw 2 (51)

serial obyczajowy Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Halina mdleje na ulicy. Z pomocą przychodzi jej mężczyzna podający się za uzdrowiciela. Kobieta postanawia mu zaufać. Aby zdobyć pieniądze na leczenie, zastawia biżuterię i sprzęty kuchenne.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski) i jego rodzina prowadzą lombard, w którym pojawiają się ludzie w różnym wieku i reprezentujący rozmaite grupy społeczne. Są to zarówno osoby starsze, potrzebujące środków do życia, jak i młode, które zastawiają na kilka dni drogie elektroniczne gadżety. Do lombardu równie chętnie zaglądają zwariowani poszukiwacze okazji, złodzieje, jak również policjanci.

W tym odcinku

Pięćdziesięcioletnia wdowa, Halina, mdleje na ulicy. Z pomocą przychodzi jej mężczyzna podający się za uzdrowiciela. Diagnozuje raka i oferuje leczenie. Kobieta, zrażona do lekarzy, którzy nie potrafili stwierdzić, co jej dolega, postanawia mu zaufać. Aby zdobyć pieniądze na leczenie, zastawia w lombardzie biżuterię i sprzęty kuchenne. Lolek i Marta postanawiają sprawdzić "uzdrowiciela". W lombardzie pojawia się osiemnastoletnia Zuzia, która chce pożyczyć zastawioną rurę do pole dance, bo potrzebuje jej na pokaz. Jacek namawia Marysię, by zaczęła ćwiczyć karate. Po jednym z treningów dziewczynka ma podbite oko, co nie uchodzi uwadze nauczycielki. Kobieta podejrzewa, że jest ona ofiarą przemocy domowej. W mieszkaniu Andżeliki pojawia się kurator i policja. Stróże prawa aresztują Jacka.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...