Lombard. Życie pod zastaw 2 (49)

serial obyczajowy Polska 2018  od 12 lat

W skrócie

W obławie na przestępców życie tracą jeden z bandytów oraz policjant. Powodowany wyrzutami sumienia dowódca operacji, Sławek, odchodzi z pracy. Niebawem zaczyna wyprzedawać swoje sprzęty domowe.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski) i jego rodzina prowadzą lombard, w którym pojawiają się ludzie w różnym wieku i reprezentujący rozmaite grupy społeczne. Są to zarówno osoby starsze, potrzebujące środków do życia, jak i młode, które zastawiają na kilka dni drogie elektroniczne gadżety. Do lombardu równie chętnie zaglądają zwariowani poszukiwacze okazji, złodzieje, jak również policjanci.

W tym odcinku

W czasie obławy na przestępców życie traci jeden z bandytów oraz policjant. Powodowany wyrzutami sumienia dowódca operacji, Sławek, odchodzi z pracy i popada w alkoholizm. Niebawem zaczyna wyprzedawać w lombardzie swoje sprzęty domowe. Brat zabitego gangstera wykupuje dobytek Sławka, mając nadzieję, że uda mu się wykorzystać go przeciwko byłemu policjantowi. Kiedy gangsterzy popełniają nowe przestępstwo, okazuje się, że w grupie podejrzanych jest także były mąż Andżeli, Jacek. Kazimierz koncentruje się na wydostaniu Adka z aresztu. Tymczasem Lolek flirtuje z dawną koleżanką ze szkoły, Lilką. W tym czasie Kazimierz jedzie na lotnisko po dziewczynę swojego pracownika, Martę. W drodze powrotnej jest ona świadkiem pocałunku Lilki i Lolka. Do lombardu przychodzi klient, Wysocki. Mężczyzna chce sprzedać rurę do tańca, którą zabrał córce. Sądzi, że z jej powodu dziewczyna stanie się rozwiązła.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...