Lombard. Życie pod zastaw 2 (50)

serial obyczajowy Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Marta ma pretensje do rodziców, że nie powiedzieli jej o problemach Adka, który przebywa w areszcie. W lombardzie zjawia się policjant z informacjami, które mogą okazać się kluczowe dla śledztwa.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski) i jego rodzina prowadzą lombard, w którym pojawiają się ludzie w różnym wieku i reprezentujący rozmaite grupy społeczne. Są to zarówno osoby starsze, potrzebujące środków do życia, jak i młode, które zastawiają na kilka dni drogie elektroniczne gadżety. Do lombardu równie chętnie zaglądają zwariowani poszukiwacze okazji, złodzieje, jak również policjanci.

W tym odcinku

Marta ma pretensje do rodziców o to, że nie powiedzieli jej o problemach Adka, który nadal przebywa w areszcie, oskarżony o gwałt. W lombardzie zjawia się policjant Darek z informacjami, które mogą okazać się kluczowe dla śledztwa. W zamian oczekuje od Kazimierza innych danych. Lombard odwiedza też mężczyzna, którego Kazimierz rozpoznaje jako stałego klienta. Przed budynkiem mężczyzna upada tak niefortunnie, że rozbija sobie głowę i traci przytomność. Trafia do szpitala. Gdy Kazimierz odwiedza jego rodzinę, by poinformować o zdarzeniu, odkrywa mroczny sekret klienta... Tymczasem Darek rozpracowuje szajkę handlarzy bronią.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...