Szkoła (516)

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat

W skrócie

Licealista Wojtek Rusek uwolnił się od nałogu. Ulega jednak namowom Emilii i kupuje narkotyki dla kolegów. Dostaje również metamfetaminę dla siebie. Nastolatek zamierza zażyć niebezpieczną substancję.

Oglądaj w telewizji

Nd 5.02 5:00
TVN 7logo

Opis

Serial paradokumentalny "Szkoła" przedstawia obraz współczesnych nastolatków i ich marzeń, problemów oraz trosk. Scenariusz powstawał w oparciu w wielogodzinne rozmowy z uczniami, ich rodzicami i nauczycielami. Trudny okres dojrzewania wiąże się z buntem, negowaniem autorytetów, potrzebą bycia zauważonym, a także sięganiem po to, co zakazane. Bohaterami serialu są nauczyciele i ich podopieczni z Gimnazjum nr 105 i Liceum Ogólnokształcącego nr 44 w Krakowie. W trzecim sezonie serialu widzowie zobaczą m.in. jak Anna Turczyn, nauczycielka języka angielskiego, zostaje oskarżona o molestowanie czy żądnych sławy nastolatków, którzy nagrywają seks taśmę. Zakończenie każdej historii pokazuje, że nie istnieją sytuacje bez wyjścia, a świat dorosłych jest mniej niedostępny niż sądzą młodzi ludzie.

W tym odcinku

Licealista Wojtek Rusek uwolnił się od nałogu. Choć powinien teraz unikać używek, ulega namowom Emilii i kupuje narkotyki dla kolegów. Dostaje również metamfetaminę dla siebie. Nastolatek zamierza zażyć niebezpieczną substancję, by zapomnieć, że Emilia go porzuciła. Siostra przekonuje Wojtka do zmiany zdania i powstrzymania znajomych. Inne licealistki, Ewa Karasiewicz oraz Anna Grochot, postanawiają zemścić się na znienawidzonej koleżance. Odpowiedziały w jej imieniu na ogłoszenie matrymonialne, które zamieścił amerykański milioner Billy Joe. Sądzą, że mężczyzna jest oszustem, ale szybko okazuje się, że nie mają racji.

Występują

Zobacz także

Ładuję...