Szkoła (368)

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Eliza dowiaduje się, że w szkole rozpoczyna praktyki jej korepetytor. Gdy wbrew oczekiwaniom nie chce on poprawić jej ocen, postanawia go zaszantażować. Nadwrażliwy Piotrek jest pośmiewiskiem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie uczniów klas gimnazjalnych i licealnych. Burzliwe poszukiwanie własnej tożsamości, potrzeba akceptacji i szukanie nowych doświadczeń - to codzienność bohaterów serii. Przeżywają oni problemy rodzinne. Często też mają kłopoty z porozumieniem się z rówieśnikami. Także pierwsze miłości dostarczają im wielu przeżyć. Każdy odcinek to nowe opowieści o współczesnej młodzieży.

W tym odcinku

Eliza Starzewska dowiaduje się, że w szkole rozpoczyna praktyki jej korepetytor. Dziewczyna cieszy się, że teraz bez trudu poprawi oceny z matematyki. Gdy jednak student nie chce dać jej lepszej oceny, postanawia go zaszantażować. Grozi, że rozpowie, iż chłopak ją molestuje. Wrażliwy gimnazjalista Piotrek Ciechański staje się pośmiewiskiem. Chłopak chce się zmienić. Wierzy, że zażywanie paracetamolu spowoduje obniżenie empatii. Stosuje więc lek i staje się opryskliwy dla kolegów. Wkrótce z powodu przedawkowania traci przytomność.

Występują

Zobacz także

Ładuję...