Szkoła (367)

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat

W skrócie

Joasia postanawia udowodnić koleżance istnienie nadprzyrodzonych mocy. Płaci rzekomej wiedźmie za rzucenie klątwy. Wkrótce dochodzi do wypadku... Tymczasem Kasia zaprasza do siebie kolegów.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie uczniów klas gimnazjalnych i licealnych. Burzliwe poszukiwanie własnej tożsamości, potrzeba akceptacji i szukanie nowych doświadczeń - to codzienność bohaterów serii. Przeżywają oni problemy rodzinne. Często też mają kłopoty z porozumieniem się z rówieśnikami. Także pierwsze miłości dostarczają im wielu przeżyć. Każdy odcinek to nowe opowieści o współczesnej młodzieży.

W tym odcinku

Joasia Kobut jest przekonana, że prześladuje ją pech. Gdy przyjaciółka lekceważy jej problemy, postanawia udowodnić jej istnienie nadprzyrodzonych mocy. Wierzy, że starsza Klara jest wiedźmą i płaci jej za rzucenie klątwy na Kamilę. Kiedy wkrótce ma ona wypadek, Joasia wpada w panikę. 13-letnia Kasia Iwanek czuje się samotna, ponieważ zapracowani rodzice nie mają dla niej czasu. Dziewczyna boi się zostawać sama na noc w domu i zwykle zaprasza do siebie. Kiedy pewnego razu żadna z nich nie może jej pomóc, dziewczyna zaprasza do siebie starszych kolegów. Ci urządzają imprezę, na której jest alkohol. Filmik z zabawy trafia do dyrektor szkoły.

Występują

Zobacz także

Ładuję...