Lombard. Życie pod zastaw (13)

serial obyczajowy Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Do lombardu przychodzi pani Waleria. Twierdzi, że jest gotowa zastawić wszystko, co ma, by zdobyć pieniądze na operację swojego dziecka. Karol jedzie do domu klientki, by wycenić jej dobytek.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Prowadzenie lombardu to zajęcie ciekawe, momentami ekscytujące, ale często i niebezpieczne. Przekonuje się o tym właściciel tej instytucji, Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski), jego rodzina, pracownicy, a nawet klienci. Są to zarówno osoby starsze, potrzebujące środków do życia, jak i młode, które zastawiają na kilka dni laptop czy telefon. Do lombardu równie chętnie zaglądają zwariowani poszukiwacze okazji, złodzieje czy nawet policjanci.

W tym odcinku

Do lombardu przychodzi pani Waleria. Twierdzi, że jest gotowa zastawić wszystko, co ma, by zdobyć pieniądze na operację swojego dziecka. Karol i Adrian bardzo przejmują się sytuacją starszej kobiety. Mężczyzna jedzie do domu klientki, by wycenić jej dobytek. Na miejscu okazuje się, że sprawa wygląda inaczej, niż przedstawiła ją klientka. Adrian jest wściekły. Karol i Marta rozpoczynają zbiórkę w bloku kobiety. Ich plany krzyżuje jednak sąsiadka, która zgłasza sprawę na policję. Wtedy dochodzi do dwuznacznej sytuacji...

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...