Lombard. Życie pod zastaw (33)

serial obyczajowy Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Pan Lucjan dostaje list od firmy windykacyjnej. Musi zapłacić 3 tysiące złotych kredytu, który wziął na kartę debetową wiele lat temu. Jedynym rozwiązaniem w tej sytuacji jest wizyta w lombardzie.

Oglądaj w telewizji

Pon 8.08 1:00
TV Puls 2logo

Opis

Prowadzenie lombardu to zajęcie ciekawe, momentami ekscytujące, ale często i niebezpieczne. Przekonuje się o tym właściciel tej instytucji, Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski), jego rodzina, pracownicy, a nawet klienci. Są to zarówno osoby starsze, potrzebujące środków do życia, jak i młode, które zastawiają na kilka dni laptop czy telefon. Do lombardu równie chętnie zaglądają zwariowani poszukiwacze okazji, złodzieje czy nawet policjanci.

W tym odcinku

Pan Lucjan dostaje list od firmy windykacyjnej. Musi zapłacić 3 tysiące złotych kredytu, który wziął na kartę debetową wiele lat temu. Jedynym rozwiązaniem w tej sytuacji jest wizyta w lombardzie. Mariusz pomaga Lucjanowi przewieźć telewizor, komputer i sprzęt DVD, które Lucjan dostał w prezencie od córki. W międzyczasie w sklepie zjawia się Ziutek. Przychodzi zastawić kolejny sprzęt - tym razem to poważna sprawa, gdyż mężczyzna chce kupić żonie pierścionek na 35. rocznicę ślubu.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...