Lombard. Życie pod zastaw (34)

serial obyczajowy Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Do lombardu przychodzą znajomi Adka z klubu, w którym trenuje sztuki walki - trener z synem. Chcą oni zastawić auto, bo potrzebują pieniędzy na ćwiczenia ze znanym zawodnikiem MMA.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Prowadzenie lombardu to zajęcie ciekawe, momentami ekscytujące, ale często i niebezpieczne. Przekonuje się o tym właściciel tej instytucji, Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski), jego rodzina, pracownicy, a nawet klienci. Są to zarówno osoby starsze, potrzebujące środków do życia, jak i młode, które zastawiają na kilka dni laptop czy telefon. Do lombardu równie chętnie zaglądają zwariowani poszukiwacze okazji, złodzieje czy nawet policjanci.

W tym odcinku

Do lombardu przychodzą znajomi Adka z klubu, w którym trenuje sztuki walki - trener wraz ze swoim synem. Panowie chcą zastawić auto, bo potrzebują pieniędzy na treningi ze znanym zawodnikiem MMA - Wileckim. W sklepie zjawia się także Ziutek, ale tym razem w towarzystwie Grażyny. Kobieta chce zastawić pierścionek od męża, by w zamian odzyskać parowar. Tymczasem Karol widzi, jak chłopak Marty całuje się z inną dziewczyną.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...