Lombard. Życie pod zastaw (39)

serial obyczajowy Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Do lombardu przychodzi Darek. Udaje, że chce rozmawiać z Andżeliką, a tak naprawdę zabiera kubek z odciskami palców Mariusza. Ten postanawia uciec. Pracownicy sklepu poznają jego prawdziwą tożsamość.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Prowadzenie lombardu to zajęcie ciekawe, momentami ekscytujące, ale często i niebezpieczne. Przekonuje się o tym właściciel tej instytucji, Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski), jego rodzina, pracownicy, a nawet klienci. Są to zarówno osoby starsze, potrzebujące środków do życia, jak i młode, które zastawiają na kilka dni laptop czy telefon. Do lombardu równie chętnie zaglądają zwariowani poszukiwacze okazji, złodzieje czy nawet policjanci.

W tym odcinku

Do lombardu przychodzi Darek. Udaje, że chce porozmawiać z Andżeliką, a tak naprawdę zabiera kubek z odciskami palców Mariusza. Kiedy sprawy się komplikują, Mariusz postanawia uciec. Pracownicy sklepu odkrywają prawdę o jego tożsamości. Jednocześnie znika wspólnik mężczyzny, Drozd, który jest też prawnikiem Andżeliki. Teraz musi ona iść do sądu tylko w towarzystwie Marysi. Dziewczyna pozostaje zła na matkę z powodu rozwodu. Jacek czeka przed budynkiem z kwiatami, ale Andżelika nie daje się udobruchać. Nagle zjawia się napastnik, który strzela do Jacka i Marysi. Widząc to, Andżelika zasłania ich własnym ciałem.

Występują

Twórcy

Ładuję...