Daleko od miasta (3)

serial dokumentalny Polska 2014  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Renata i Sławek od zawsze marzyli o życiu w zgodzie z naturą. Kupili karczmę w Górach Izerskich i zaczęli wszystko od nowa. Są przykładem na to, że we współczesnym świecie można być samowystarczalnym.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Natalia Sosin odwiedza osoby, które miały dość życia w mieście, ciągłego pędu za sukcesem, hałasu, korków i podjęły decyzję o przeprowadzce w dużo spokojniejsze okolice. Sprawdza, co teraz robią, z czego się utrzymują i czy nie brakuje im miejskich atrakcji. Wśród bohaterów programu jest m.in. Wojtek, były warszawski architekt i pracoholik zaniedbujący zdrowie, który od kilku lat mieszka w podlaskiej wiosce i produkuje ekologiczne dżemy. Natalia Sosin złoży także wizytę Asi, przed laty zmęczonej życiem brokerce, a dziś szczęśliwej rolniczce uprawiającej lawendę na malowniczych terenach Warmii. Każda z osób występujących w programie w pewnym momencie swojego życia powiedziała sobie: stop. Porzuciła duszne biura w wielkim mieście na rzecz czystego powietrza, ciszy i spokoju. Czy było warto - odpowiedź na to pytanie widzowie poznają oglądając kolejne odcinki programu.

W tym odcinku

Renata i Sławek od zawsze marzyli o życiu w zgodzie z naturą. W końcu porzucili swój gastronomiczny interes, kupili zrujnowaną przydrożną karczmę w Górach Izerskich i zaczęli wszystko od nowa. Są przykładem na to, że nawet we współczesnym świecie można być samowystarczalnym.

Twórcy

Ładuję...