Daleko od miasta (4)

serial dokumentalny Polska 2014  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Krystyna, specjalistka od PR, i Artur, właściciel agencji reklamowej, mieli dość życia w mieście. Przenieśli się więc z Warszawy na Warmię. Wyremontowali starą stodołę i otworzyli kemping Glendoria.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Natalia Sosin odwiedza osoby, które miały dość życia w mieście, ciągłego pędu za sukcesem, hałasu, korków i podjęły decyzję o przeprowadzce w dużo spokojniejsze okolice. Sprawdza, co teraz robią, z czego się utrzymują i czy nie brakuje im miejskich atrakcji. Wśród bohaterów programu jest m.in. Wojtek, były warszawski architekt i pracoholik zaniedbujący zdrowie, który od kilku lat mieszka w podlaskiej wiosce i produkuje ekologiczne dżemy. Natalia Sosin złoży także wizytę Asi, przed laty zmęczonej życiem brokerce, a dziś szczęśliwej rolniczce uprawiającej lawendę na malowniczych terenach Warmii. Każda z osób występujących w programie w pewnym momencie swojego życia powiedziała sobie: stop. Porzuciła duszne biura w wielkim mieście na rzecz czystego powietrza, ciszy i spokoju. Czy było warto - odpowiedź na to pytanie widzowie poznają oglądając kolejne odcinki programu.

W tym odcinku

Krystyna, specjalistka od PR, i Artur, właściciel agencji reklamowej, w swoim letnim domu na Warmii odpoczywali i regenerowali siły, które potem błyskawicznie tracili w Warszawie. W końcu powiedzieli: stop i przenieśli się na prowincję na stałe. Wyremontowali starą stodołę na obszarze wokół niej i otworzyli luksusowy kemping o nazwie Glendoria.

Twórcy

Ładuję...