Daleko od miasta (5)

serial dokumentalny Polska 2014  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Natalia Sosin odwiedza Wojtka, kiedyś warszawskiego architekta, dziś - producenta ekologicznych konfitur Owocowy Dom. Widzowie dowiedzą się, co skłoniło meżczyznę do zmiany stylu życia.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Natalia Sosin odwiedza osoby, które miały dość życia w mieście, ciągłego pędu za sukcesem, hałasu, korków i podjęły decyzję o przeprowadzce w dużo spokojniejsze okolice. Sprawdza, co teraz robią, z czego się utrzymują i czy nie brakuje im miejskich atrakcji. Wśród bohaterów programu jest m.in. Wojtek, były warszawski architekt i pracoholik zaniedbujący zdrowie, który od kilku lat mieszka w podlaskiej wiosce i produkuje ekologiczne dżemy. Natalia Sosin złoży także wizytę Asi, przed laty zmęczonej życiem brokerce, a dziś szczęśliwej rolniczce uprawiającej lawendę na malowniczych terenach Warmii. Każda z osób występujących w programie w pewnym momencie swojego życia powiedziała sobie: stop. Porzuciła duszne biura w wielkim mieście na rzecz czystego powietrza, ciszy i spokoju. Czy było warto - odpowiedź na to pytanie widzowie poznają oglądając kolejne odcinki programu.

W tym odcinku

Natalia Sosin odwiedza Wojtka, kiedyś warszawskiego architekta związanego z branżą projektową i reklamą, dziś - producenta ekologicznych konfitur Owocowy Dom. Widzowie poznają jego historię i dowiedzą się, co skłoniło ambitnego projektanta do tak diametralnej zmiany stylu życia.

Twórcy

Ładuję...