Druga szansa (12/13)

serial obyczajowy Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Monika i Marcin znów są razem. Niespodziewanie w mieszkaniu Boreckiej pojawia się prezes telewizji, który wręcza jej bukiet róż, przeprasza i składa nową propozycje współpracy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W trzecim sezonie serialu życie Moniki Boreckiej (Małgorzata Kożuchowska) całkowicie się zmieni. Do jej świata, wypełnionego pracą i miłosnymi rozterkami, wkroczy upragniona córeczka. Niestety, wydarzenie to sprawi, że Marcin (Bartłomiej Świderski) oraz Adam (Bartłomiej Topa) zaczną ze sobą rywalizować. Mimo to Monika nie zaprzestanie walczyć o stworzenie rodziny, która zawsze była jej marzeniem. Jednocześnie nowe wyzwania postawi przed nią praca, gdy prezes telewizji (Jacek Braciak) poprosi Borecką, by stworzyła najlepszy w Polsce kobiecy kanał. Pomagać jej będzie ambitny, przystojny Jacek Wroński (Mateusz Banasiuk). Odtąd Monika próbuje pogodzić rolę matki ze stanowiskiem szefowej. Jednak prawdziwa próba nadejdzie w najmniej oczekiwanym momencie - kiedy ona i jej najbliżsi znajdą się w niebezpieczeństwie.

W tym odcinku

Monika i Marcin znów są razem. Zniknęły wszystkie nieporozumienia, obecnie oboje nadrabiają stracony czas. Niespodziewanie w mieszkaniu Boreckiej pojawia się prezes telewizji, który wręcza jej bukiet róż, przeprasza i składa nową propozycje współpracy. Sara poznaje rodzinny sekret. Nieoczekiwanym wsparciem dla niej oraz Dominika staje się Kamil. Mimo to aktorka wciąż nie jest w stanie mu zaufać, wiedząc, co zrobił Starczyńskiej. Adam, zaniepokojony sytuacją Moniki, rozpoczyna własne śledztwo. Odkrywa, że ktoś sprzedawał konkurencji poufne informacje dotyczące działalności kanału Kobiety własnym głosem. Tymczasem Bruno wpada na trop osoby, która prześladuje Borecką.

Występują

Zobacz także

Ładuję...